Archyvas

Žygis aplink Plinkšių ežerą „Brisk“

Žemaitijos skautų organizacijos organizuojamas žygis aplink Plinkšių ežerą vyksta jau nebe pirmą kartą ir mena jau dešimtmečiu matuojamas tradicijas. Nors kiekvienais metais maršrutas tas pats, tačiau besikeičianti gamta šį žygį padaro vis kitokiu. Auksinis ruduo, spalvotų lapų kilimas, voratinkliai, pelkės ir žiemai besiruošianti gamta – tai apibūdinimai, kurie geriausiai atspindi tai, kodėl žygis vyksta būtent šiuo laikotarpiu. Na, o jei dar viskas susieta su aktyviu veiksmu gamtoje, kai staiga iš po kojų dingsta žemė, krenti į šaltą vandenį, su kuprine bandai atsistoti – visą tai lydi linksmos emocijos. Žygis, kuris moko, jog sunkumai ir išbandymai įveikti su šypsena – tai tikrų tikriausias nuotykis.

Data: 2020 m. spalio 17 d.
Pradžia: 09:00. Renkamės Plinkšėse, priešais parduotuvę esančiame pliaže.
Pabaiga: 18:00. Išsiskirstome Plinkšėse, priešais parduotuvę esančiame pliaže.
Dalyviai: Tik organizacijos nariai nuo 13 m.

REGISTRACIJA
Iki spalio 14 d. būtina užpildyti šią formą: https://forms.gle/NrwrxkYak6LYLD5B6

ATVYKIMAS IR IŠVYKIMAS
Atvykimu ir išvykimu rūpinasi patys renginio dalyviai.

MAITINIMAS
Maistu pasirūpina patys žygio dalyviai.

APRANGA
Žygio metu bus daug keliaujama mišku, pelkėmis. Nerekomenduojama eiti su guminiais batais, dėvėti vandeniui neatsparių rūbų. Rekomenduojame rengtis atsižvelgiant į oro sąlygas. Būtina turėti pakaitines kelnes, džemperį, batus, kurie turėtų būti sandariai supakuoti kuprinėse, kad po žygio būtų kuo persirengti.

Iškilusiais klausimais kreiptis į sk. vytį Tadą Rudoką, tel. nr. +370 622 45593 arba el. paštu rudokastadas@gmail.com.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *