„Cepelinų balius“ pas Kotryną

Vieną dieną susėdę nusprendėme , kad norime visi susirinkę kur nors  linksmai pabūti.
Tad, vieną labai gražų rudens atostogų vakarą susirinkome pas mane (Kotryną). Mūsų susirinko nemažai , bet šiaip taip tilpome į kambarį, kol įsitaisėme vyravo šurmulys , bet vakarui įsibėgėjus visi ėme linksmai bendrauti, vieni žaidė žaidimus , kiti kalbėjosi, du broliai Povilas ir Airidas gamino pudingą , dar kiti būrėsi kauliukais . Visi buvo užsiemę , bet laimingi.
Vakaro kulminacija – cepelinai, kuriuos su mūsų pagalba mums išvirė mano mama. Tikiuosi skaniai pavalgėme . Atsidėkodami sudainavome kelias dainas , labai smagiai pabendravome.  Kas keisčiausia, kad bendravome visą naktį , iki pat ryto ir tai supratome tik tada kai laikrodis išmušė 07:00 ryto, žinoma niekas apie miegą pas mane jau nebegalvojo, nes buvo išaušusi nauja diena, tad visi atsistojo ir išėjo miegoti į savo namus…
Miegoti neteko ilgai ,  po keleto valandų mes vėl susirinkome , nes turėjome visuotinę sueigą , tai visi miegantys , gerokai ištinę dalyvavome sueigoje , bet nei vienas dėl to nebuvo nelaimingas ir laikas prabėgo labai linksmai, net miego nebesinorėjo .
Man tos kelios atostogų dienos prabėgo labai smagiai ir paliko neišdildomą įspūdį .