Renginiai

Linksmavakaris „Po… šimts metų“

Kas? Žemaitijos skautų organizacijos linksmavakaris „PO… ŠIMTS METŲ“
Kada?
2018 m. gruodžio 29–30 d.
Atvykimas: 29 d. nuo 13 iki 13.30 val.
Išvykimas: 30 d. 11–11.30 val.
Kur? Mažeikiai (Pavasario pagrindinė mokykla, Pavasario g. 53)
Apie ką? Apie mus, Žemaitijos skautus ir apie tuos metus, kurie mums visiems buvo ypatingi. Apie tuos, kurie prieš 100 metų pradėjo skautybės judėjimą Lietuvoje. Prisiminsime, kuo šie metai ŽSO skautams buvo išskirtiniai, o vakare lauks iškilmingas Žemaitijos skautų organizacijos nominacijų vakaras (jam pradedame ruoštis jau dabar – savo balsus iki gruodžio 17 d. gali atiduoti ČIA)!
Ką pasiruošti: visa informacija apie pasirodymus bus išsiųsta draugininkams, gaujų vadams ir vyresniųjų skautų būrelių pirmininkams.
Kiek?: 2 € / vienam dalyviui
Valgysim?: pietūs – suneštiniai, vakariene ir pusryčiais pasirūpins organizatoriai
Registraciją vykdo draugininkai / gaujų vadai / vyresn. skautų būrelių pirmininkai iki 2018 m. gruodžio 22 d. Gruodžio 23 d. registraciją vykdę skautai išsiunčia dalyvių informaciją vyresn. skautei Augustei Labenskytei (augustelabenskyte@gmail.com). Registracijos metu pateikiama informacija: vardas ir pavardė, gimimo metai, telefono numeris, elektroninio pašto adresas.

Nepamirškite iki gruodžio 17 d. skirti savo balsų broliams ir sesėms ČIA

Ką atsivežti?

Renginį organizuoja

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *