Archyvas

Stovyklos „Ėjau, einu ir eisiu“ emblemos ir dainos konkursai

Kaip žinia, liepos 18-24 dienomis vyks ŽSO 30-mečio stovykla „Ėjau, einu ir eisiu“, kurios visi labai laukiame! O kad laukti būti įdomiau ir smagiau, norime visus skautus pakviesti prisidėti prie stovyklos identiteto kūrimo, todėl skelbiame emblemos ir dainos konkursus.

STOVYKLOS IDĖJA

Šių metų stovykla ypatinga tuo, jog būtent šiemet ŽSO visus metus švenčia savo 30-ąjį gimtadienį! Norėdamas pasidžiaugti ŽSO prasmingais darbais ir veikla, stovyklos štabas sugalvojo idėją, kuri mums tarsi leis ne tik keliauti laiku ir nusikelti į senus gerus ŽSO laikus, bet ir žvelgti į šviesią ateitį, kurią kursime visi kartu.

Stovykloje susijungs visų laikų ŽSO kartos. Vienos – iš naujo atras skautybės džiaugmą, kitos – dar labiau sustiprins jau ir taip tvirtą ryšį, trečios – patirs nuotykius, kurie lems visą tolimesnį skautavimo kelią.

Stovykloje gyvai išvysime ir išgyvensime legendinius įvykius, apie kuriuos girdėjome tik iš pasakojimų. Mėgausimės tradicijomis, kurios jau taip giliai įaugę į mūsų kraują. Pažinsime naujas veiklas, apie kurias net negalėjome pagalvoti. O visą tai patirsime visi kartu, susikibę už rankų, jausdami vienybę ir meilę.

REIKALAVIMAI EMBLEMAI

 • Emblema turi būti originali (sukurta tavo paties/pačios).
 • Emblema turi atspindėti stovyklos idėją ir/ar pavadinimą.
 • Emblema gali būti ranka piešta ant popieriaus arba skaitmenizuota.

REIKALAVIMAI DAINAI

 • Daina turi būti originali (sukurta tavo paties/pačios).
 • Daina turi būti susijusi su stovyklos idėja ir/ar pavadinimu.
 • Dainą turi sudaryti mažiausiai 2 posmeliai ir priedainis.
 • Daina turi turėti melodiją ir žodžius, tačiau sukurti/parašyti instrumentinės versijos nebūtina.

KITA INFORMACIJA

 • Emblema ir daina neatitinkančios reikalavimų, konkursuose nedalyvaus.
 • Vienas dalyvis gali siųsti daugiau negu vieną pasiūlymą.
 • Pasiūlymus siųsti iki balandžio 15 d. stovyklos viršininkei vyresn. sk. Brigitai Beniušytei (el. paštu stovykla@zemaitijosskautai.lt ). Laiške nurodyti savo vardą, pavardę ir vienetą (jeigu norima, galima pridėti emblemos/dainos idėjos paaiškinimą).
 • Balandžio 17 d. ŽSO Facebook grupėje bus paskelbti emblemos konkurso dalyvių darbai ir grupės nariai galės balsuoti už labiausiai patikusias idėjas. Balsavimas vyks 3 dienas, t. y. iki balandžio 20 d. Penkios daugiausiai reakcijų sulaukusios idėjos keliaus į štabo rankas, kuris ir priims galutinį sprendimą.
 • Prizininkus iki gegužės 1 d. išrinks stovyklos štabas.

KONKURSO NUGALĖTOJŲ PRIZAS

 • I vieta – kelialapis į stovyklą.
 • II vieta – 50 % nuolaida kelialapiui į stovyklą.
 • III vieta – 20 % nuolaida kelialapiui į stovyklą.