ŽSO vasaros stovykla „Ėjau, einu ir eisiu“

Atėjus pavasariui nieko nelaukdami norime visus skautus pradžiuginti geromis žiniomis apie šių metų vasaros stovyklą!

Pirmoji – stovyklos pavadinimas! Stovyklos štabas buvo sužavėtas mūsų sesės vyresn. sk. Eglės Katkutės sukurtu 30-mečio šūkiu, todėl neįsivaizdavo geresnio pavadinimo šių metų stovyklai – „Ėjau, einu ir eisiu“. Įsiminkite šią frazę. Ją kartosime daug ir labai dažnai!

Antroji naujiena – stovyklos data ir vieta! Kaip stovyklos viršininkė vyresn. sk. Brigita Beniušytė patvirtino, stovykla vyks 2021 m. liepos 18-24 d. mūsų tradicinėje stovyklavietėje Dingailių kaime, kur mūsų visų lauks neįkainojami nuotykiai! O juos kurti padės ir stovyklos štabas!

Nuo apačios, iš dešinės į kairę: stovyklos viršininkė vyresn. sk. Brigita Beniušytė, stovyklos komendantas pat. sk. Ignas Jonkauskas, stovyklos viršininkės adjutantė sk. Kristina Mekaitė, virtuvės šefė pat. sk. Ingrida Katkutė, programos koordinatorė pat. sk. Eidmantė Lileikytė, sesių pastovyklės komendantė pst. sk. Emilija Paužuolytė, jaunesiųjų skautų pastovyklės komendantė vyresn. sk. Vykinta Zeleckytė, dinozaurų (buvusių skautų) pastovyklės komendantė pat. sk. Vaida Ročytė, šeimų pastovyklės komendantė pat. sk. Monika Būtienė, ūkvedys sk. Saulius Račkauskas, media koordinatorius sk. Elvinas Skabeikis, apsaugos viršininkas sk. Jogaila Eičinas, brolių pastovyklės komendantas pat. sk. Tomas Matiukas, medikas br. Martynas Zaremba.

Registracija į stovyklą prasidės gegužės mėnesį, tačiau norime supažindinti su būsimos stovyklos dalyviais ir kelialapių kainomis.

STOVYKLOS DALYVIAI
Šių metų stovykloje kviesime dalyvauti:
1. ŽSO narius nuo 8 m. (registracija iki birželio 15 d.)
2. Buvusius ŽSO narius (registracija iki birželio 15 d.)
3. Suaugusius asmenis, ne ŽSO narius, kurie gyvens šeimų pastovyklėje (registracija iki birželio 15 d.)
4. Kitų skautiškų organizacijų narius bei ne skautus nuo 14 m., vietų skaičius bus ribotas (pasibaigus pirmajam registracijos etapui atskiru kvietimu paskelbsime registracijos tvarką ir likusių vietų skaičių, registracija nuo birželio 16 d. iki liepos 5 d.)

REGISTRACIJA
Registruotis į stovyklą bus galima dviem etapais:
1. Nuo gegužės 1 d. iki birželio 15 d. (ŽSO esamiems ir buvusiems nariams bei šeimų pastovyklės gyventojams).
2. Nuo birželio 16 d. iki liepos 5 d. (kitų skautiškų organizacijų nariams bei ne skautams).

KELIALAPIO KAINOS
1. 35 € arba 7 €/d.*
1.1. ŽSO nariams, susimokėjusiems nario mokestį.
1.2. Kitų skautiškų organizacijų nariams, vyresniems nei 14 m.
*pageidautina atvykti mažiausiai trims dienoms, susilaikant nuo atvykimo vienai dienai.

2. 25 €
2.1. Skiltininkams bei stovyklos štabo narių komandų nariams.
2.2. ŽSO nariams, susimokėjusiems nario mokestį, kai iš šeimos vyksta du ir daugiau ŽSO narių.

3. 50 €
3.1. ŽSO nariams, nesusimokėjusiems nario mokesčio.
3.2. Buvusiems ŽSO nariams, kurie anksčiau priklausė organizacijai, tačiau šiuo metu nėra ŽSO narių sąraše.
3.3. Šeimų pastovyklėje gyvenantiems suaugusiems, kurie nėra ŽSO nariai, kai iš šeimos vyksta du ar daugiau narių.

4. 70 €
4.1. 14 – 18 m. vaikams, ne skautams.
4.2. 18 m. ar vyresniems asmenims, ne skautams.

5. 15 €
5.1. Šeimų pastovyklėje gyvenantiems vaikams, kurių amžius 4-6 m. (vaikams iki 3 metų imtinai mokesčio nėra).

Stovyklos kelialapio kainos bei dalyvių aprašymas gali keistis dėl nenumatytų priežasčių. Organizatoriai pasilieka pilną teisę koreguoti šią informaciją iki registracijos į stovyklą paskelbimo.

Kilus klausimams kreipkitės į stovyklos viršininkę vyresn. sk. Brigitą Beniušytę (stovykla@zemaitijosskautai.lt, +37060726530).