Renginiai

Žygis aplink Plinkšių ežerą

Žemaitijos skautų organizacijos organizuojamas žygis aplink Plinkšių ežerą vyksta jau nebe pirmą karta ir mena jau dešimtmečiu matuojamas tradicijas. Nors kiekvienais metais maršrutas tas pats, tačiau besikeičianti gamta šį žygį padaro vis kitokiu. Auksinis ruduo, spalvotų lapų kilimas, voratinkliai, pelkės ir žiemai besiruošianti gamta – tai apibūdinimai, kurie geriausiai atspindi tai, kodėl žygis vyksta būtent šiuo laikotarpiu. Na, o jei dar viskas susieta su aktyviu veiksmu gamtoje, kai staiga iš po kojų dingsta žemė, krenti į šaltą vandenį, su kuprine bandai atsistoti, o visą tai lydi linksmos emocijos. Žygis, kuris moko, jog sunkumai ir išbandymai įveikti su šypsena – tai tikrų tikriausias nuotykis.

Data: 2018-10-06

Pradžia: 09:00 renkamės Plinkšėse, priešais parduotuvę esančiame pliaže (žemėlapis).

Pabaiga: 18:00

Dalyviai:

  1. Žemaitijos skautų organizacijos nariai – nuo 12 m.
  2. Ne Žemaitijos skautų organizacijos nariai – nuo 14 m.

Registracija:

Facebook renginyje „Žygis aplink Plinkšių ežerą“

Atvykimas ir išvykimas:

Atvykimu ir išvykimu rūpinasi patys renginio dalyviai.

Maitinimasis:

Maistu pasirūpina patys žygio dalyviai.

Apranga:

Žygio metu bus daug keliaujama mišku, pelkėmis. Nerekomenduojama eiti su guminiais botais, dėvėti daug vandens sugeriančių rūbų. Rekomenduojama šilta, atsižvelgiant į oro sąlygas, lengva apranga. Būtina turėti pakaitines kelnes, džemperį, batus, kurie turėtų būti sandariai supakuoti kuprinėse, kad po žygio būtų kuo persirengti.

Leidimas dalyvauti žygyje

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *